chce zalozyc dzialalnosc

Porady na tematy warunków i zasad pracy w Danii, podatków itp. oraz wasze komentarze na temat firm. BEZ OGŁOSZEŃ!!!
chce zalozyc dzialalnosc

09 mar 2009 13:45

-potrzebuje pomocy ,jak wyglada zalozenie firmy w dk jak juz ma sie numer ze skata na dzialalnosc ,czy ktos juz otwieral tu firme ,jak powinien wygladac biznes plan,jakie trzeba spelniac warunki,prosze o nr tel oddzwonie.Pozdrawiam.
fantom
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: chce zalozyc dzialalnosc

12 mar 2009 08:06

Hej.nie potzrebny jest zaden biznesplan.ale niestety jest potrzeba zrobienia budzetu przez registered revisor co jest oczywiscie dosc kosztowne.poza tym musisz przedstawic umowy o prace badz o jej wykonanie.nastepnie musisz udac sie do statsforvaltning i wypelnic papiery o pozwolenie na pobyt i prace.dolaczasz do nich nr podatkowy ze skatu oraz budzet i umowy.potem czekasz na odpowiedz.ale pamietaj ze jesli nie przedstawisz wiarygodnych umow oraz dobrego budzetu zapomnij o uzyskaniu pozwolenia.
Pozdrawiam
martuchnam
Posty:10
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: chce zalozyc dzialalnosc

13 mar 2009 12:55

koszty nie robia wrazenia ,mam hale ,komore lakiernicza,warsztat dziala tyle ze teraz chce to zalegalizowac jestem z Viborga gdzie mam znalesc rewizora do jakiego urzedu mam sie udac.jaka ma byc ta umowa z dostawca , czy ma ona miec napisana ilosc ,koszty czy jest to tylko umowa o dostarczanie mi aut.pozdrawiam.
fantom
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Praca i podatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości