jak mozna sprawdzic firme dunska

Porady na tematy warunków i zasad pracy w Danii, podatków itp. oraz wasze komentarze na temat firm. BEZ OGŁOSZEŃ!!!
jak mozna sprawdzic firme dunska

21 maja 2008 21:55

Witam wszstkich forumowiczow
Mam male pytanko.Dostalem propozycje pracy w Danii.Tylko chcialbym jakos sprawdzic ta firme.Mam niby jej dane ale jakos to dlugo trwa i dziwnie to troche wyglada.Numery telefonow sa tylko komorkowe a podany numer CVR jakos tej konkretnej firmy nie odnajduje.Gdzie mozna znalezc lub gdzie mozna sprawdzic czy dana firma istnieje i czy nie sa to falszywe dane?Jesli ktos mialby takowe informacje bylbym bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam

Adam
adamvet
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: jak mozna sprawdzic firme dunska

22 maja 2008 08:50

Widzisz bo to zazwyczaj sa Polacy ktorzy chca zarobic na posrednictwie .
Podaj nazwe tej firmy i czym sie zajmuje . :ugeek:
Niech moc bedzie z wami wszystkimi .
Awatar użytkownika
Smieszek
Posty:218
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: jak mozna sprawdzic firme dunska

22 maja 2008 09:20

Witam i dziekuje za odpowiedz
Nie wiem czy jest to firma polska ale raczej nie wydaje mi sie.Chociaz oczywiscie moge sie mylic.
Jest to firma zajmujaca sie rekrutacja lekarzy weterynarii do pracy w zakladach ubojowych jako inspektorzy i lekarze urzedowi wiec raczej watpie zeby ktos z Polski na to wpadl.Ale jak mowie byc moze sie myle. Z pisma ktore od nich otrzymalem mam takie dane:
Job Dania
Gammel Køge Landevej 115
DK 2500 Valby
Tlf. 4044 4444 Tlf. 2142 8137
E-mail: info@jobdania.com/info@jobdania.dk
CVR: 13 17 66 71 (subsection of Lion Castle APS)
Podejrzenia mam bo cala korespondencja z nimi jest troche dziwna (nie ma podpisu z imienia i nazwiska pod mailami, dopiero teraz otrzymalem dane firmy choc juz prawie miesiac trwa wymiana maili i takie tam) dlatego tez chcialbym jakos upewnic sie co do tej firmy.Aktualnie pracuje w UK wiec szkoda byloby stracic wszystko na rzecz wyjazdu do Danii gdzie byc moze nic nie bedzie (jak na razie oferuja lepsze warunki niz w UK).Jesli mozna prosic o jakas pomoc lub rade bylbym wdzieczny,

Adam
adamvet
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: jak mozna sprawdzic firme dunska

22 maja 2008 10:08

Ten 1. nr.tel jest jakies osoby prywatnej,
Jørgen Jacobsen
Lyngbakkevej 9
2840 Holte

a ten drugi nawet nie jest zajerestrowany, mimo ze jako firmowy powinien byc...
faktycznie jest to troche dziwne :shock:
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa." - Alfons Toussenel
Awatar użytkownika
sandemo
Posty:21
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Århus

Re: jak mozna sprawdzic firme dunska

22 maja 2008 12:44

Wejdz na http://www.cvr.dk tam mozesz sprawdzic po numerze cvr czy firma istnieje.
Awatar użytkownika
slaww
Posty:103
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Kopenhaga

Re: jak mozna sprawdzic firme dunska

22 maja 2008 13:45

Tylko ze jak wpisuje ten numer to wyskakuje zupelnie inna firma z inna lokalizacja wiec nie za bardzo wiem co to mialoby znaczyc.Napisalem maila do CVR i do zwiazku pracodawcow dunskich i zibaczymy co mi odpisza:)
adamvet
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: jak mozna sprawdzic firme dunska

22 maja 2008 22:32

W tym co wkleiles o tej firmie jest wyraznie napisane subsektion af - sprobuj napisac do glownej siedziby firmy (adres z cvr.dk) czy ten oddzial w Valby jest faktycznie ich.
Awatar użytkownika
slaww
Posty:103
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Kopenhaga

Wróć do „Praca i podatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości