zwolnienia z oplat przedszkola,zlobki,fritidshjem

Porady, dyskusje na temat.BEZ OGŁOSZEŃ
zwolnienia z oplat przedszkola,zlobki,fritidshjem

22 paź 2009 11:11

Witam,
Ostatnio dowiedzialam sie ze moge sie starac o zwolnienie z oplat za placowki oswiatowe dla dziecka jezeli :
1.jestem obcokrajowcem z UE
2.rodzic lub prawny opiekun nie pracuje
Mozliwosc zwolnienia z oplat istnieje jezeli placowke oswiatowa traktuje jako wsparcie mojego dziecka w nauce i rozwijaniu jezyka dunskiego.

Czy ktos o tym slyszal lub korzysta z tej formy zwolnienia.
emi1
Posty:13
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Awatar użytkownika
misio_99
Posty:501
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

Re: zwolnienia z oplat przedszkola,zlobki,fritidshjem

27 paź 2009 09:59

Dokladnie tak jak napisal/napisala misio_99. Tam dostaniesz druczek ktory trzeba wypelnic i zostawic u nich niby mowia ze na decyzje trzeba czekac 3 tygodnie ale zazwyczaj w ciagu tygodnia odpowiedaja. najlepiej przyniesc swoje wydruki wyplat bo owszem jak nawet sie nie bedzie mialo Pani w komputerze jest w stanie sprawdzic jaki ma sie przychod ale czesto sa tam bledy, jezeli tylko zmiania sie nasz przychod /zmniejszy badz zwiekszy/trzeba przyjsc i ich poinformowac w przeciwnym razie przyjdzie papierek ze trzeba doplacic/w przypadku zwiekszenia dochodkow/ tak miala kolezanka i przyszlo jej ze ma sporo pieniedzy doplacic.
a.kopenhaga
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: zwolnienia z oplat przedszkola,zlobki,fritidshjem

27 paź 2009 11:20

http://www.kk.dk/Borger/Borgerservice/S ... ilbud.aspx

akurat jestem na biezaco z tematem, w powyzszym linku masz kilka inf po dunsku i blankiet do pobrania, jest tam tez dokladny adres, gdzie trzeba zlozyc wniosek. Panie sa przemile i oczywiscie mowia tez po ang.
m_agnes5
Posty:9
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Rodzina/Zdrowie/Zasiłki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 424 gości