Dagpleje pytania

Porady, dyskusje na temat.BEZ OGŁOSZEŃ
Dagpleje pytania

16 maja 2012 12:59

Witam. Jestem jeszcze na macierzyńskim, wkrótce przechodzę na wychowawczy. Wiem że od 6-tego miesiąca mogę zostawić swojego synka pod opieką i wrócić do pracy. Z tym że przed ciążą pracowałam jako vikar i wiem że kiedy ponownie wrócę do pracy pracodawca zapewni mi może 3-4 dni pracy w tygodniu. Przy tylu godzinach połowę zarobków będę musiała wydać na opłacenie opiekunki... :-(
Zastanawiam się wiec jakie warunki trzeba spełniać żeby zostać opiekunką? Iloma dziećmi oprócz swojego malca musiałabym się zając? Jakie są godziny pracy takie niani? Czy trzeba mieć odpowiednie warunki mieszkaniowe (ja mam 2 pokoje, czy trzeba zapewnić dzieciom oddzielne pomieszczenie?) Jaka znajomość języka jest wymagana? Czy trzeba przejść specjalny kurs przygotowawczy? (ukończyłam pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą oraz wychowanie przedszkolne) W ogóle dokąd się udać na początek, po informacje czy dokumenty?
aga_robert
Posty:6
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Dagpleje pytania

16 maja 2012 14:38

jezeli chcesz, mozesz zaopiekowac sie np: tylko swoim dzieckiem, dostaniesz 6 tys miesiecznie ,maks przez rok
Nie udzielam sie prywatnie.
varszafiak
Posty:281
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:København

Re: Dagpleje pytania

01 cze 2012 16:17

Do varszafiak: a możesz napisac jak to zrobic, słyszałem, że można to zrobic przez stronę komuny ale nie mam pojęcia jak. Z góry dziękuję za pomoc!
Awatar użytkownika
nicolas16
Posty:15
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Dagpleje pytania

01 cze 2012 17:17

Kopenhaga
https://www.borger.dk/Selvbetjening/Sid ... ?sbid=8635

nie we wszystkich kommunach jest ta forma opieki.
Nie udzielam sie prywatnie.
varszafiak
Posty:281
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:København

Wróć do „Rodzina/Zdrowie/Zasiłki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości