Mój 4 letni synek ma stulejke-prosze o porady

Porady, dyskusje na temat.BEZ OGŁOSZEŃ
Mój 4 letni synek ma stulejke-prosze o porady

21 lis 2012 21:19

Witam serdecznie,prosze o wypowiedzenie się na temat dodany przeze mnie.
Mam 4 letniego synka który ma problem z siusiakiem,ma stulejke.
Byłam z nim w Polsce u lekarza i powiedział mi ze musi mieć to operowane
Natomiast mój lekarz w Danii wypowiedział się w ten sposób że dziecko to jest za małe,nieświadome tego zabiegu,i że wogóle w Danii nie wykonują tego typu zabiegów
Natomiast moja koleżanka powiedziała mi ze ten lekarz najzwyczajniej mnie skłamał,że dzieci mają robione w Danii tego typu zabiegi.
Bardzo prosze o pomoc,czy znacie może jakiegoś dobrego chirurga dzieciecego który zajałby się moim synkiem, a może słyszeliście o takim problemie w Danii,o zabiegu tutaj wykonywanym?
Czekam na wszelkie informacje.
Zaniepokojona Mama Kubusia.
pozdrawiam serdecznie.
monika25
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Mój 4 letni synek ma stulejke-prosze o porady

21 lis 2012 21:59

Bez badania nic ci poradzić nie można .
Moja rada znajdź w DK polskiego lekarza i udaj się do niego niech zbada dziecko i
niech ci wyjaśni jak to jest w DK, a jak w PL biorąc pod uwagę stan zdrowia/sytuację twojego dziecka. :)
MalaCzarna
Posty:20
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Mój 4 letni synek ma stulejke-prosze o porady

22 lis 2012 02:13

Mozesz zawsze zamowic prywatna wizyte u specjalisty urologa za ktora zaplacisz moze z 500 kr a on ci wszystko wytlumaczy i pokieruje np. wysylajac na darmowe badania albo zabieg do szpitala a tam tez nie placisz. Jezeli masz klopoty z dunskim znajdziesz w forumowych ogloszeniach na pewno kogos kto ci pomoze za drobna oplata.

Mozesz najpierw poprosic swojego lekarza o skierowanie do specjalisty, jesli odmowi to powinnas go w borgerservice zmienic, kosztuje to 180 kr.
restore
Posty:84
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Mój 4 letni synek ma stulejke-prosze o porady

11 sty 2013 14:33

Mój synek także ma 4 lata i miał problem ze stulejką...Lekarz także powiedział,ze nic z tym się nie robi,póki jest to faktycznie konieczne i tak też się stało...stulejka w ciągu roku sama zeszła...z miesiąca na miesiąc coraz bardziej odkejała się..na dzien dzisiejszy został malutki kawałeczek przyrośnięty..ale zapewne zejdzie z czasem. Muszę dodać,ze 4 x synek mial zapalenie ponieważ niemożliwym było dokładne wymycie każdego zakamarka...ale częstym myciem i dokładnym osuszaniem po 2 dniach zapalenie znikało.I o dziwo za każdym razem po takim zapaleniu coraz więcej skórka odklejał się,więc widocznie organizm sam zaczął sobie radzić a ja dziękowałam Bogu,ze nie musiał przechodzić zabiegu a szczególnie zabiegu w PL. Może tu w DK są inne metody ale w PL wyglądało to strasznie..i nie pomogło nawet to,ze zabieg był w prywatnym gabinecie. W szczególy nie będę się wdawac. A jeśli mogę coś doradzić to naucz synka aby sam zadbał o swoją stulejkę.Najlepiej podczas kąpieli.To na pewno pomoże!
magda1164
Posty:19
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Rodzina/Zdrowie/Zasiłki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 193 gości