Prosze o porade.

Porady, dyskusje na temat.BEZ OGŁOSZEŃ
Prosze o porade.

27 cze 2013 05:52

Za dwa miesiace zostane mamusia blizniat w Danii, jestem tutaj ponad 4 lata i tyle tez pracuje (maz tak samo), moj problem polega na tym ze musielismy przeprowadzic sie do duzo wiekszego mieszkania niz zakladalismy (dwojka dzieci) a co za tym idzie koszty nas dobijaja. Slyszalam ze mozliwe jest ubieganie sie o jakies dofinansowanie na mieszkanie, ale tu moja wiedza ma swoja granice, czy ktos moglby mi podpowiedziec gdzie sie udac? Z jakimi dokumentami? I czy w ogole jest sens skoro obydwoje pracujemy?
Z gory dziekuje i pozdrawiam! :-)
annette85
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Prosze o porade.

02 sie 2013 12:51

Witam,

Mozecie sie panstwo starac o :kredyt: z kommuny na kaucje na mieszkanie , trzeba zapytac o to w Kommunie.
Dofinansowanie oczywiscie tez w Kommunie ale jesli oboje pracujecie na pelen etat to raczej watpliwe. W kazdym badz razie wszystkie te sprawy zalatwia sie w Kommunie gdzie zbieraja wnioski z czego pozniej jest decyzja czy sie nalezy.Mozna rowniez sie o to starac w przypadku zlobka lub dagpleje . Pozdrawiam
petitek88
Posty:12
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Prosze o porade.

03 sie 2013 08:59

Poszukaj na stronie twojej komuny "boligstøtte" i tez "Særlig støtte til høje boligudgifter" tam sa probne tabelki do wypelnienia i zobaczysz czy ci sie cos "nalezy".
restore
Posty:84
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Prosze o porade.

04 sie 2013 18:37

Jezeli wasze wspolne zarobki przekraczaja 390 000 rocznie, doplata sie nie nalezy .
Jezeli macie nadmetraz (20m na osobe) kazdy dodatkowy metr zmniejsza wam mrocentowo ewentualna doplate.
Nie udzielam sie prywatnie.
varszafiak
Posty:281
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:København

Wróć do „Rodzina/Zdrowie/Zasiłki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 436 gości