Wyjaz z Polski do Danii

Porady, dyskusje na temat.BEZ OGŁOSZEŃ
Wyjaz z Polski do Danii

04 sie 2013 23:57

Witam,z mężem chcemy wyjechać w przyszłym roku(2014) do Danii,nasza córka w tym roku (2013) zaczyna 1 klasę,i mam takie pytanie -na jakich zasadach ona będzie chodzić do szkoły w Danii,(nie znamy jeszcze języka),do jakiej szkoły będzie musiała pójść? Z góry dziękuje za odpowiedzi.pozdrawiam
paula83t
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Wyjaz z Polski do Danii

22 sie 2013 11:29

Hej,jesli chcecie wyjechac z dziecmi to nie ma problemu tj.twoj syn bez znaczenia czy ma jakies klasy skonczone w Polsce to i tak pojdzie to szkoly dla cudzoziemcow by nauczyc sie dunskiego,a ile?to juz zalezy jak szybko bedzie lapal nauke,im szybciej tym lepiej a pozniej przychodzi cenzor i ocenia do ktorej klasy powinien isc tj.od pierwszej czy do nastepnej tzn.do drugiej bo mial ukonczona pierwsza w Polce i to juz na tyle mam nadzieje ze pomoglem.Pozdro
kojotek787
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Wyjaz z Polski do Danii

04 wrz 2013 15:05

Witam
moja córka dwa dni temu podjęła naukę w klasie międzynarodowej z przynależnością do duńskiej. Fakt ,że ona już ma 11 lat. Mój synek 3 tygodnie temu rozpoczął naukę w przedszkolu duńskim. Jest bardzo zadowolony i chętnie uczestniczy w zajęciach. Póki co wszystkie strony są zadowolone i do polski nie chcą wracać . Uważam ,że im wcześniej dziecko podejmie edukację tym szybciej nauczy się języka , chociaż widzę ,że mojemu 5-letniemu synkowi ciężko przychodzi powtarzanie słówek :( Ale jestem dobrej myśli. Powodzenia:))
monia2417
Posty:11
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Rodzina/Zdrowie/Zasiłki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 364 gości