Dramat bezduszność ku przestrodze dla innych kobiet które sa w związku z Duńczykiem

Porady, dyskusje na temat.BEZ OGŁOSZEŃ
Dramat bezduszność ku przestrodze dla innych kobiet które sa w związku z Duńczykiem

30 kwie 2019 22:55

Chciałabym powiedzieć w skrócie o moim naszym osobistym dramacie jaki nam zgotował mój partner duński po prawie 9 latach bycia razem z dnia na dzień pozbawił nas wszystkiego prawa do pobytu dachu nad głową pracy ( łącznie z fałszerstwem dokumentów na mój cpr numer) ... to jest w skrócie informacja którą podzieliłam się z moimi przyjaciółmi a także moim i mojego byłego partnera miejscem pracy ku przestrodze dla Was dziewczyny


Dzień dobry

Zdecydowałam się napisać do Państwa dopiero teraz aczkolwiek dużo wcześniej zrodził się pomysł opisania całej zaistniałej sytuacji

Wynika to z tego iż bałam się człowieka który przez lata oszukiwał mnie i moje dzieci. Twierdził że nas kocha i chce być z nami a w gruncie rzeczy to była gra pozorow

Myślę że przez te wszystkie lata byłam ofiarą człowieka który w państwa oczach jest wspaniała osobą o nieskazitelnej opinii idealnego rodzinnego mezczyzny

Chcę abyście Państwo wiedzieli iż mój partner odebrał nam prawo pobytu w Danii po 8 latach. Zrobił to podstępem a ja mu całkowicie ufalam

Po pierwsze napisał informacje że ze względu na jego małe dochody w pracy oraz nieciekawa sytuację ekonomiczna nie jest w stanie być już razem z nami jako family ophold.


Dlatego ja musiałam złożyć nowy wniosek o prawo pobytu do stateovfelding .


Ze względu na nie pełen czas pracy ( minimum 32 godziny na tydzień)odmówiono mi jak państwo już wiecie prawa do pobytu

Następnie po otrzymaniu umowy na pełen etat poinformowano mnie że ja otrzymam prawo pobytu ale bez córek ponieważ potrzebny byl dokument iż posiadam pełne prawa rodzicielskie.

Dlatego też 6.01 poleciałam do Polski w celu wydania przez Sąd tego dokumentu


Mój partner powiedział mi że rozmawiał z moim szefem i że jest wszystko ok mogę wrócić do pracy 14.01.19

Jednak 7.01 otrzymałam wypowiedzenie i rozpętało się piekło .

Mój partner zabronił mi wracać do domu ( powiedział że będzie wyłączona woda i energia i że nie ma pieniędzy na jedzenie)


Zostałam bez środków do życia i bez prawa do pobytu w Danii z dwójką dzieci po powrocie z Polski


Myślałam że będę mogła chodzić jako Vikar ale
mój partner powiedział że jestem na czarnej liście w firmie ..

I że wszyscy mnie nienawidzą jako polke która potrafi tylko jego wykorzystywac

Miałam całkowity zakaz kontaktu z kimkolwiek z firmy.

Dlatego byłam zmuszona poprosić o moje feriepenge żeby mieć pieniądze na utrzymanie z dziecmi

Od mojego partnera otrzymałam jasny przekaz że mam się wynosić ponieważ odłącza w domu wszystkie media

Powiedział także iż wszyscy jego znajomi oraz państwo uważacie mnie za osobę która tylko potrafi wykorzystywać jego i duńskie panstwo
Ponadto będąc w związku ze mną nawiązał bardzo bliska relacje z dziewczyną z Ukrainy ( Vikar u Państwa w fabryce)
i wtedy ja i moje dzieci stałyśmy się zbędne w jego zyciu teraz już wiem że wszystkie jego działania stanowiły cześć większego planu pozbycia się mnie i dzieci.

Obecnie przebywam pod opieką psychologa z moimi dziećmi i mam nadzieję że przyjdzie czas że ponownie będziemy umiały się cieszyć z życia i uwierzymy w ludzi mogłabym państwu wiele opowiedzieć o moim związku ale nie w tym rzecz mam tylko nadzieję iż teraz państwo macie nieco szerszy pogląd na całą sytuację

Bezduszny wyrachowany egoista
Mazurczak
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Rodzina/Zdrowie/Zasiłki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości