Przedszkole dla dziecka - Kopenhaga

Porady, dyskusje na temat.BEZ OGŁOSZEŃ
Re: Przedszkole dla dziecka - Kopenhaga

21 sie 2008 14:19

Musicie pójsc do swojej komumy i zapisac go do przedszkola w Borgerservice. Oni dadza Wam odpowiednie papiery do wypelnienia. Pamietajcie tez swoje paszporty.
Zarazem mozesz starac sie o dodatek do zaplaty za przedszkole, mozecie dostac, ale uzaleznione jest to od zarobków.
:)
chili
Posty:308
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Jak zapisać dziecko do żłobka i przedszkola w Kopenhadze

24 mar 2009 12:27

Dzieci w wieku 2 i 5 lat w Polsce chodziły do żłobka i przedszkola.Jak zapisać dzieci w Kopenhadze.Gdzie się udać, w jaki sposób dokonuje się zapisu. Wiem, że jest bardzo dużo przedszkoli w Kopenhadze i wiem, że wciąż poszukuje się nauczycieli do pracy,ale nie wiem jak to zrobić, żeby dzieci od maja poszły do żłobka i przedszkola.Proszę o radę.
jasiakarpowicz
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Jak zapisać dziecko do żłobka i przedszkola w Kopenhadze

24 mar 2009 12:41

idź do kommuny,tam wypełnisz formularz o zapisaniu dzieci do przedszkola i żłobka,pomogą ci wybrać blisko domu(od god. 6:00 lub 7:00) u wpiszą cie na listę oczekującą ,jak będzie miejsce to przyszłą pismo do domu kiedy dzieci maja iść. :) pozdrawiam
skat
Posty:90
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
jasiakarpowicz
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Jak zapisać dziecko do żłobka i przedszkola w Kopenhadze

15 kwie 2009 13:48

hej,
mam mam nadzieje,ze Ci sie ida puscic dzieci od maja do zlobka czy przedszkola. W naszej komunie czekalismy 3 miesiace,Gladsaxe. To jest gwarantowany cza, po jakim musz Wam przyznac miejsce! Wybralismy 3 przedszkola blisko domu, ale niestety nie dostalismy w nich miejsca! Po 3 m-cach nasz Skarbek dsstal miejsce w innym zlobku, gdzie akurat bylo miejsce! Zycze powodzenia. A i jeszcze mala podpowiedz popros od razu ta Pani w Komunie o formularz na znizke na zlobek. My o tym nie wiedzielismy, ale na podstawie dochodow wylicza Ci skladke miesieczna! Przez 6 miesiecy placilismy 2750kr, teraz polacimy 500 kr! Powodzenia!
m_agnes5
Posty:9
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Jak zapisać dziecko do żłobka i przedszkola w Kopenhadze

16 kwie 2009 09:43

Chyba nie ma reguly ile sie czeka my czekalismy miesiac mieszkamy w Bronshoj, kazano nam wybrac dwa przedszkola i corka dostala sie do jednego z nich przy samym domu.
a.kopenhaga
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Rodzina/Zdrowie/Zasiłki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości