intercyza

Porady, dyskusje na temat.BEZ OGŁOSZEŃ
Re: intercyza

02 kwie 2009 13:55

A ja to bym tak po cichutku przepisala dom na rodzicøw ci nie zrobia ci krzywdy a potem do boju
Apolonia
Posty:32
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: intercyza

02 kwie 2009 18:18

Nie boj sie dunskiego urzedu skarbowego-jesli masz intercyze tzw.calkowita to nikt od ciebie nie bedzie zadal splat czegokolwiek.Jezeli jest czesciowa tzn.wnoszony majatek pozostaje oddzielny a pozniejszy dorobek wspolny to nie odpwiadasz za dlugi stare sprzed intercyzy,a mysle ze jesli je ma to wlasnie stare albo tylko mydli ci oczy.Niema litosci-skarz go o wszystko-zadaj alimentow na siebie i dziecko-nikt ci nie kaze obnizac stopy zyciowej bo panu sie odwidzialo-w Danii dostalabys alimenty aby moc pozostac w swoim domu(ja mam 15.000 koron miesiecznie)- w polsce tez jest to mozliwe chociaz kobiety rzadko zadaja alimentow-taka widac tradycja.musisz jakos znalezc jego aktywa-w koncu z czegos zyje-pewnie cos nielegalnego-na czarno i teraz dupa trzesie ze sie wyda-z Danii dostaniesz alimenty z urzedu(tylko na dziecko jesli pan nie pracuje) a zachowal tutaj adres co podejrzewam poniewaz niema adresu stalego w polsce.Kazdy gdzies jest podwieszony-a co z jego rodzina w Danii?-moze tedy droga?
BBB
Posty:52
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: intercyza

03 kwie 2009 09:21

Dzięki kochani za podpowiedzi,jesli chodzi o rodzinę w Danii,to ma tu mamusię,stara cwaniara,która manipulowała nim cały czas.Przyjechała do Danii prawie 30 lat temu,zęby zjadła na różnych kombinacjach itd,napewno nim pokieruje a mnie nigdy nie trawiła bo nie mogła mna kierować.Ze swoim synem a moim jeszcze mężem żarła koty ale w tej sytuacji myslę że go nie zamelduje bo nie chce mieć kłopotów,jest chytra a z tego tytułu musiałaby ponosic pewne koszty.Od niej sie nic nie dowiem,i od reszty rodziny też.Tak przedstawił moja osobę że nie chca ze mna rozmawiać.Pisałam do ambasady czy ze strony duńskiej należą mi sie jakieś alimenty mimo ze miaszkam w Polsce ale mąż ma obywatelstwo duńskie a synek podwójne,wiec mi odpowiedzieli że mi sie nie należa,ponieważ my w Danii nie zamieszkujemy tylko w Polsce wieć muszę skarżyć w Polsce(narazie na synka) A w ogóle to on cały czas powtarza że to ja jeszcze będę płaciła na niego...Troche sie martwie i musze tez to sprawdzić bo intercyza(ta faktycza w Polsce) była podpisana po ślubie przed zakupem domu a jesli miał długi czy własnie nie odpowiadam po połowie za nie
enigma
Posty:28
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: intercyza

03 kwie 2009 17:17

Nie bedziesz placila bo nie macie wspolnoty majatkowej-to ze intercyza byla podpisana po slubie niema znaczenia.chociaz nie piszesz jaka masz intercyze mysle ze calkowita.Jestes jeszcze jego zona wiec powinnas byc w stanie sprawdzic jego status w Polsce-albo daj upowaznienie adwokatowi.Nie zdziwie sie jesli okaze sie ze on nadal ma adres w Danii i tutaj pobiera wszelkie mozliwe swiadczenia na ciebie i dziecko a ty nic o tym niewiesz.Moze ma w Dnii np.rente i dostaje dodatki na rodzine?Jesli okaze sie ze pobytu w Polsce niema to ma w Danii i wtedy wezmiesz go za tylek z tej strony.Dowiedz sie teraz bo po rozwodzie juz ci nie udziela informacji.Na niego tez nie bedziesz placila bo to on wyprowadzil sie z domu do innej-nic mu sie nie nalezy.Pilnuj zeby rozwod byl z jego winy-to ci sie moze przydac i nie daj sie zastraszyc-smiej mu sie w nos - nic ci nie grozi.
BBB
Posty:52
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: intercyza

08 kwie 2009 18:22

Ja bym ci szczerze proponowal zebys przestala myslec o pieniadzach , intercyzach i cudach na kiju a zajela sie soba .
Bo moja droga to wszystko jest gowno warte , stracisz zdrowie i nerwy :)
Ja dwa razy oddalem zonie wszystko i jestem szczesliwym czlowiekiem i dzieci tez sie maja swietnie .teraz mam od kilku lat trzecia zone i juz kombinuje jak ja zabezpieczyc gdyby mnie zabraklo . 8-)
Szmal wam tylko komplikuje i rujnuje zycie .
Niech moc bedzie z wami wszystkimi .
Awatar użytkownika
Smieszek
Posty:218
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: intercyza

09 kwie 2009 11:21

śmieszku własnie to robię,skoro ktoś mnie i własne przy tym dziecko chce wszystkiego pozbawić czyli domu,władzy rodzicielskiej i srodków do życia to owszem zależy mi na pieniadzach, bo ja i moja rodzina tylko ,nie męża pokrywa wszystkie długi koszty bieżące.Zostawił Nas z dnia na dzień z opłatami,kredytem na dom i z opłatami zalegajacymi,więc sorry myslę o pieniadzach,bo ja i dziecko nie żyjemy na energię słoneczną.Nie marza mi się cuda wianki,bo chce sprzedac dom,kupic mniejsze mieszkanie bo nie stac mnie na nie ze wzgledu na koszty bo mój Pan miał wizję zmiany i uciekł do kolejnej Pani.Ty też widzę masz już jakieś doświadczenie,może tam w Danii to u was normalne ,może do jedzenia Wam cos dosypują,bo rotacja kobiet u Was duża?Wy tylko myslicie o szmalu ,o niczym wiecej bo myslicie ze to wszystko załatwi,ułatwi ale nie załatwi.Jesli cos robie to z myśla o przyszłości dziecka własnie.Niech da Nam spokój,nie tyka tego co jest i spokój
enigma
Posty:28
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: intercyza

09 kwie 2009 12:53

Bez obrazy ale nic nie zrozumialas .
Oboje jestescie siebie warci 8-)
Niech moc bedzie z wami wszystkimi .
Awatar użytkownika
Smieszek
Posty:218
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: intercyza

09 kwie 2009 13:02

bez komentarza
enigma
Posty:28
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: intercyza

10 kwie 2009 12:41

Smieszku-przepraszam ze wtrace swoje trzy grosze-to Ty niczego nie zrozumiales-nie mogles tak z marszu-wyglada mi na to ze jestes Unikatem-rozwodziles sie ale zadbales o zony i dzieci-wierz mi to rzadko dzos spotykane-serce nie sluga-zgadzam sie ale wszystko mozna zrobic przynajmniej nalezycie-niestety na ogol jest inaczej,odpowiedzialnosc to cecha w zaniku.Jasne ze pal szesc nic niewartego partnera ale zyc trzeba dalej i zobowiazana podjete na dwoje ciezko udzwignac w pojedynke ze wspomne jeszcze o dzieciach,ktore w zaden sposob nie powinny placic za wojny rodzicow.Niestety wiele kobiet wykazuje sie wielka lekkomyslnoscia,latwowiernoscia,brakiem doglebnego zainteresowania tzw.realiami zyciowymi-przynajmniej dopuki maja meza-to blad bo potem sa zupelnie zaskoczone i bezradne zwlaszcza jesli nie trafily na Smieszka,ktory o wszystkim pomysli i spadna na cztery lapy.Druga sprawa to realia polskie-zadnych zabezpieczen dla kobiet w sytuacji Enigmy-musi sobie radzic i szuka podpowiedzi i dobrze bo wyjatkowo malo wie czemu sama jest tez winna ale stalo sie i trzeba z tego wybrnac.Boi sie niepotrzebnie-bedzie dobrze ale rozumiem jej obawy-nie jest sama-ma dziecko-a tatus juz ma w glowie tylko nowy zwiazek i najchetniej ucialby wszystkie sznurki laczace go ze starym-bez wzgledu na to z czyjej winy nastapil rozlam nikt nie jest zwolniony z odpowiedzialnosci-Ty Smieszku to wiesz-ale wierz mi jestes wyjatkiem-czy zostawil bys zone i dziecko ze wspolnymi dlugami i poszedl tanczyc dalej?Watpie.
BBB
Posty:52
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Rodzina/Zdrowie/Zasiłki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości