pomoc dla moich dzieci

pomoc dla moich dzieci

22 lip 2009 23:56

jestem bezrobotna zarejstrowana w urzędzie pracy bez prawa do zasiłku mam dwoje dzieci chłopca i dziewczynke jestem strasznie zadłużona w bankach oraz u komornika mam 15 tysięcy do spłacenia za poprzednie mieszkanie w którym mieszkałam z mamą ale jak mama zmarła to ja nie miałam z czego płacić 600zł czynszu+światło i gaz i zrobiło się zadłużenie póżniej była sprawa w sądzie i dostałam eksmisję i dostałam mieszkanie socjalne w którym mieszkam z moimi dziecmi mieszkał tez ich ojciec ale on pracuje tylko dorywczo i rzadko dawał mi piniądze popijał nie wracał na noc do domu robił awantury i mnie bił i go wygoniłam i przychodzi do dzieci i czasami im cośkupi ale to rzadko to go podałam o alimenty mój ojciec też nie pomaga poniewaz ma drugą rodzine od 15 lat i się ze mną nie kontaktuje wcześniej za nim zaszłam w ciąże z drugim dzieckiem pracowałam i wziełam meble na raty i pożyczki póżniej zaszłam w ciąże i miałam komplikacje i leżałam w szpitalu i nie pracowałam i nie miałam z czego spłacać i teraz ścigają mnie komornicy i windykatorzy z banków wiem ze byłam głupia niedpowiedzialna ale chciałam żeby dzieci coś miały za te mieszkanie w którym mieszkam też mam 500zł zadłużenia i duże rachunki za prąd bo mam bolier na prąd z mopru mam 95 zł okresówki pani socjalna powiedziała że nie mają piniędzy muszą trzymać na zimę na większe zasiłki i węgiel dla ludzi kożystam też z caritasu przy parafi i dostaje co miesiąc suchy prowiant i talony na 50 zł m-cznie i proszę ludzi o dobrych sercach o pomoc żywnościową odzież oraz środki czystości dla moich dzieci proszę pomóżcie
izabela26
Posty:5
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: pomoc dla moich dzieci

23 lip 2009 15:14

Podaj numer komórki lub adres e-mail.
Gdzie ty mieszkasz?
Na żadnym zegarze swiata nie znajdziesz wskazówek do życia.
Awatar użytkownika
adamkar72
Posty:17
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: pomoc dla moich dzieci

23 lip 2009 18:53

Nie dajcie się nabierać na takie tragiczne historie internet jest pełny oszustów,osobiście znam osobe która z tego żyje a to wiadomość można zobaczyć na kilku forach tylko w innych wersjach.
kris
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: pomoc dla moich dzieci

23 lip 2009 22:58

Przepraszam,a dlaczego tak uważasz?W Polsce jest wiele takich przypadków i to nie jest wcale powiedziane,że ta dziewczyna próbuje kogoś naciągnąć!Poza tym prosi o żywność,ubrania,a nie o pieniądze,więc gdzie tu może być mowa o naciąganiu?! :? Ach,brak mi słów co do Twojego komentarza. :shock:
IWONA666
Posty:8
Rejestracja:01 sty 1970 02:33

Re: pomoc dla moich dzieci

24 lip 2009 11:48

witam mój adres email iza2220@buziaczek.pl ja mieszkam w lublinie w polsce a ja nie jestem oszustką mam dowody na wszystko i moge nawet podać numer do pani socjalnej i ona wszystko powie.
izabela26
Posty:5
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: pomoc dla moich dzieci

25 lip 2009 23:09

Mieszkasz w Polsce czy w Danii ?? Bo jezeli w Polsce to dlaczegoo szukasz pomocy za granica???
Edyta20
Posty:4
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: pomoc dla moich dzieci

26 lip 2009 00:21

to i ja dodam male pytanko...
- czy posiadasz komputer z dostepem do internetu ??? Twoj post byl pisany ok polnocy
- czemu tak malo danych... prosisz o odziez... no ale dla kogo... wiek przydalby sie...

szczerze mowiac Twoje ogloszenie zniecheca do udzielenia jakiejkolwiej pomocy... brak danych, adresu i innych podstawowych informacji sprawia ze takie ogloszenie traktuje jako probe wyludzenia rzeczy lub pieniedzy
bez podpisu...
Awatar użytkownika
misio_99
Posty:501
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

Re: pomoc dla moich dzieci

26 lip 2009 00:46

Sprawa jest prosta. I26 podaj proszę swój nr w MOPSLublin oraz dane (Podstawowe). Tak sie składa, że mam w Lublinie rodzine, sprawdzą. Jak wszystko będzie OK podam na forum. Proszę o dane na prywatny nikt nie będzie zaglądał. A REX-owi mozna wierzyć, jest be tylko dla idiotów, prawda Bjorn?
rex11
Posty:77
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Silkeborg

Re: pomoc dla moich dzieci

26 lip 2009 11:12

ja uwazam ze to sciema.sama doprowadziłas sie do tego a ciekawe z kad komputer masz i czesto do niego zagladasz,rzeczywiscie uwazam brak danych.kazdy ponosi odpowiedzialnosc za swoje bledy niech rodzina jej pomoze,opieka rzeczy posiada tak jak polski czerwony krzyz od tego sa takie instytucje.a srodki czystosci tez posiadaja a ile ich tak trzeba,łatwiej jest kogos o cos prosic i połowy problemu z głowy
anettaKONKEL
Posty:8
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: pomoc dla moich dzieci

26 lip 2009 11:28

Co wy tacy rozżarzeni, włączcie trochę duńskiego luzu.
rex11
Posty:77
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:Silkeborg

Wróć do „Pomocy!!!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości