Poszukuje osobę obyta w DK.

Poszukuje osobę obyta w DK.

02 maja 2010 01:09

Witam.W kopenhadze ukradziono mi rejestracje od samochodu (bus transporter)oczym poinformowałem policje.Zgłoszenie zostało przyjete i potwierdzone na policji.Podczas mojej nieobecnosci(pojechałem odebrac nowe rejestracje do pl) słuzby miasta Kph.po upływie 5 dni przejeły nieoznaczony pojazd w celu złomowania tak jak nakazuje to prawo.Samochod zaparkowany był poza strefa płatna,ale zgodnie z przepisami parkowania.Całe zajscie to pomyłka z powodu zle wpisanych numerów samochodu w system komputerowy.Poniewaz nie jestem stałym mieszkancem Dk.a moja praca zabiera mi dosc duzo czasu(wykonuje zlecenia w innych panstwach UE)w zwiasku z całym zajsiem poszukuje osoby która moze wyjasnic całe zajscie i reprezentowac moja osobe na terenie Kph.(nawet jako np.znajoma/y)Forma uznania jest do ustalenia.Z powazaniem.Szymon M.Prosze pisac na mywork@op.pl
Tropicohot
Posty:10
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Poszukuje osobę obyta w DK.

04 maja 2010 18:46

witam.moge dac ci namiar na prawnika z warszawy ( z pochodzenia duńczyka mówiącego po polsku)jeżeli chcesz odzyskac pojazd.obca osoba nic raczej niezdziała.może cie to cos kosztować.ja mam troche za daleko do kph.
as.vejle@gmail.com
andrzejdg
Posty:15
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Pomocy!!!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości