test na HIV

Re: test na HIV

02 lis 2011 22:41

Robilam kilka lat temu. Czekalam tydzien na odpowiedz. Teraz podobno mozna juz ja dostac nastepnego dnia.
Odpowiedzi udzielaja przez telefon, jesli jest negatywna.
Jesli wynik jest pozytywny lub niepewny prosze o powtorzenie.
Aby miec miarodajne wyniki, to od momenty, w ktorym podejrzea sie zarazenie, musza uplynac min. 3 tygodnie.
anne
Posty:91
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: test na HIV

02 lis 2011 22:55

ja gdzieś kiedys wyczytałem ze dłużej niż 3 tyg jak dobrze pamiętam to od 8 tyg. no ale to było 3 lata temu.
Teraz może jest inna technika badań. To musze się tam wybrac. Jakieś wskazówki mógłbym dostać jak tam trafić?
dziękuje za dotychczasową pomoc. Zapewne komuś tez się ten wątek przyda.
rondel
Posty:27
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

Re: test na HIV

03 lis 2011 17:28

http://www.cross-over.dk/checkpoint-dk.htm

Potem krak.dk wpisz adres i poszukaj kort lub rute co ci lepiej pasuje czy jestes samochodem czy metrem czy pociagiem.
niamniam
Posty:286
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: test na HIV

03 lis 2011 18:59

ale na tej stronce jest inny adres niż podał Jan, a także inne godziny przyjęć.
Już mi się wszystko pomieszało. To google nie za bardzo tłumaczy a ja w duńskim noga:(

Checkpoint Křbenhavn, Cross-Over, Lille Kirkestrćde 3,2., Křbenhavn K:

Hver tirsdag fra kl. 16-19 hiv-test uden tidsbestilling. Řvrige hverdage hiv-test ved tidsbestilling pĺ tlf. 36310808 mellem kl. 12 og 14 eller pĺ info@cross-over.dk
Hvis du foretrćkker at blive testet under mere private forhold, kan vi ogsĺ arrangere, at rĺdgiverne mřder dig hjemme eller et andet sted, hvor du fřlger dig tryg.

a tutaj tak Pan Jan napisał

CheckPoints ansatte har naturligvis fuld tavshedspligt.
Du kan bestille tid på hverdage mellem kl. 10-12 på telefon 51 90 17 44. Men du kan også vælge blot at komme ind fra gaden i klinikkens åbningstid, som er hver mandag fra kl. 16 og frem til kl. 19, hvor aftenens sidste tid begynder. Der er muligt at blive hiv-testet anonymt, hvis du selv beder om dette.
CheckPoint ligger midt på Strøget i København, på Amagertorv 33, 4. sal, oven over Indiska Magasinet og STOP AIDS’ kontorlokaler.
rondel
Posty:27
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

Re: test na HIV

03 lis 2011 23:00

Przyznaje, ze nie pamietam 21 dni, czy 3 miesiace.
anne
Posty:91
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: test na HIV

05 lis 2011 15:51

Rondel, adres podany przez Jana jest aktualny.

http://stopaids.dk/hiv-test/checkpoint_koebenhavn.html

Maja otwarte w kazdy poniedzialek miedzy 16 a 19, nie musisz zamiawiac godziny, mozesz przyjsc z ulicy. Ostatni poniedzialek w grudniu, kiedy maja otwarte, to 12 grudnia, potem przerwa az do po Nowym Roku. Wejscie do kliniki jest przez butik z ciuchami Weekday.
Jesli chcialbys miec ze soba kogos, kto mowi po dunsku, daj mi znac na PW, moge isc z Toba.
Socjopatia - zaburzenie osobowości podobne do psychopatii, przejawiające się nierespektowaniem podstawowych norm moralnych oraz wzorców zachowań w społeczeństwie, uwidaczniające się w wyraźnym braku przystosowania do życia w społeczeństwie.
socjopata
Posty:161
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:stolyca

Wróć do „Pomocy!!!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości