edukacja jobteam,tec(szkola w søborg)

edukacja jobteam,tec(szkola w søborg)

04 lis 2011 00:51

Witam
Moja sytuacja jest dosyc mocno skomplikowana,przez 7 miesiecy uczylem sie jezyka dunskiego w kursuscenter wczesniej znane jako jobteam w esbjergu,otrzymywalem pieniazki z veu-godtgørelse na podstawie kontraktu z firma elite miljø ,ktory podpisalem rozpoczynajac kurs,do tego kontraktu zalaczone bylo pismo ze przez okres trwania kursu nie bede otrzymywal wyplaty z firmy i sam bede oplacal swoja edukacje.Minelo 7 miesiecy i z esbjergiem koniec odrazu rozpoczalem 3 tygodniowy kurs rengøring w tec w søborg rowniez na tych samych zasadach co w esbjergu z tym ,ze w esbjergu mielismy zakwaterowanie od szkoly,a na sjælland sami musielismy sobie znalezc i oplacic zakwaterowanie i veu mialo nam za to pozniej zwrocic pieniadze.kurs rozpoczelismy 24.10 tego roku i w srode 02.11 podczas zajec przyszedl pan inspektør z tec i kazal nam opuscic szkole poniewaz ...nie potrafil nam wytlumaczyc juz dlaczego o pieniadzach z veu mozemy zapomniec , stracilismy spora sumke na wynajecie sommerhus i zostalismy z niczym poniewaz prawdopodobnie nasze kontrakty sa niewazne,wiem ze jest troche chaotycznie napisane ,ale jestem w ciezkiej sytuacji i jestem strasznie zestresowany,
czy jest ktos tutaj kto moze mi pomoc zrozumiec moja sytuacje i ewentualnie jakos doradzic?
adamm1985@gmail.com
tramspoker
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: edukacja jobteam,tec(szkola w søborg)

04 lis 2011 20:46

Czy mozesz napisac jeszcze raz, bo nie rozumiem.
Moze byc na PW.
anne
Posty:91
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: edukacja jobteam,tec(szkola w søborg)

04 lis 2011 21:34

Rozumiem ze w Danii jestes legalnie, masz zólta karte.
Nalezysz do zwiazków zawodowych?
Masz zameldowanie?
niamniam
Posty:286
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Pomocy!!!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości