Rejestracja w Energimidt

Rejestracja w Energimidt

17 sie 2013 12:01

Witam! Miesiąc temu wynałęłam mieszkanie i okazało sie, że powinnam zarejestrować się w zakładzie energetycznym. Próbowałam dzwonić na podany nr lecz bez skutku. Nie znam języka duńskiego, z angielskim tez u mnie nie najlepiej. Podpowiedziano mi, że mogę zarejestrować sie na stronie Energimidt i to wystarczy. Problem polega na tym, że nie wiem gdzie powinnam szukać swojego Internetkode, który potrzebny jest do rejestracji, gdyz nie otrzymałam jeszcze żadnej faktury a według instrukcji ten kod własnie znajduje sie na fakturze za prąd. Posiadam jedynie fakturę za internet lecz na niej takiego kodu nie ma. Może ktoś zechciałby mi podpowiedzieć jak wybrnąć z tej sytuacji? Z góry serdeczne dzieki :D
wemol
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Rejestracja w Energimidt

18 sie 2013 13:47

Wydaje mi sie ze energia tylko na wlascicoela mieszkania, a mie na podnajem.
Nie udzielam sie prywatnie.
varszafiak
Posty:281
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:København

Re: Rejestracja w Energimidt

18 sie 2013 18:51

Właściwie chodzi o to aby rachunki za energie elektryczna przychodziły na moje nazwisko i to właśnie własciciel podał mi nr telefonu abym sie zarejestrowała w zakładzie energetycznym bo inaczej odetną mi prąd. Mimo usilnych moich prób nie udało mi się jeszcze to. :)
wemol
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Pomocy!!!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 333 gości