Kurs prawa jazdy w danii

Kurs prawa jazdy w danii

30 sie 2013 15:56

Witam poszukuje informacji na temat robienia prawa jazdy w danii, mianowicie chodzi o to iz nie znam jezyka dunskiego i nie wiem czy jest mozliwosc zdania egzaminu teoretycznego w innym jezyku, i czy moze ktos sie orientuje gdzie w kopenhadze albo Vestsjaelland sa szkoly jazdy z polskim instruktorem?
Przemokbh
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Kurs prawa jazdy w danii

10 paź 2013 03:43

Siema. Ja zrobiłem prawko w Greve, cały kurs i egzamin z tłumaczem, łączna cena dość wysoka.. tylko musiałbys sie dowiedziec czy dalej prowadzą kursy dla Polaków, bo coś mi sie obiło że mają kończyć całkowicie..
frosiuxd
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Kurs prawa jazdy w danii

14 lis 2013 13:23

Witam,
Moj kolega zapisal sie na kurs prawa jazdy w Kopenhadze, caly tlumaczony na polski z egzaminami. Mowi, ze zaczyna sie 17.listopada. To jest kurs weekendowy, prowadzony przez ta dunska szkole nauki jazdy z Greve, ale ze wzgledu na zainteresowanie Polakow robia w Kopenhadze. Dal mi ich tel 50 255 145 rozmowa po polsku.
Pozdrawiam
Kamilaa
Kamilaa
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Kurs prawa jazdy w danii

16 lis 2013 14:23

palicie nadal czy co z wami?

po uj tu robic prawko jak w Polsce prawko z wczasami w dwa tygodnie egzamin wewnetrzny za 1700 zl. - 3500 koron a pozniej ma sie 6 miesiecy na zaliczenie egzaminu zewnetrznego

poza tym po co tyle tu za tlumaczenie, 12 tys. koron wiecej a jak dana osoba nie zda to nastepne koszta itd.

poza tym kazdy moze byc tlumaczem podczas kursu ale tlumacz autoryzowany na samym egzaminie wiec jak ktos koniecznie chce tu po dunsku to proponuje koledze/ kolezance zaplacic za siedzenie na kursie i tlumaczenie a tylk0 pozniej zaplacic za autoryzowanego tlumacza na egzaminie

w Danii po dunsku badz angielsku a w Polsce po polsku

tu kurs na prawko mozna juz zrobic za 5500 koron, w Polsce wraz z wczasami, noclegiem, polskim jedzeniem za jakies 3500 koron oczywiscie plus podroz

Mozna tez zapisac sie na kurs online na prawko tzn. u nich samemu uczyc sie na ich komputerach, kupic u nich za 500 koron ten sam kurs komputerowy z ktorego oni nauczaja i w domu przetlumaczyc samemu badz z kims wszystkie pytania na polski i uczyc sie po polsku

wybor wasz
ksiazecph
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Pomocy!!!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 424 gości