au pairka chce sie uwolnic

au pairka chce sie uwolnic

01 lis 2013 20:44

Witam, jestem obecnie au pair w Kolding, chce jak najszybciej zrezygnowac i podjac regularna prace. Mam doswiadczenie w opiece nad dziecmi i w pracy w gastronomii. Posiadam cpr i pozwolenie na pobyt. Uczeszczam do Sprogskolen i mowie biegle po angielsku (tylko troche po dunsku, za to sporo rozumiem). Moge pracowac w Kolding lub Vejle. Jestem odpowiedzialna, dokladna i pracowita. Chce zrezygnowac, bo - powiem wprost - mam dosc bycia taktowana jako smiec z Trzeciego Swiata albo sluzba za psie pieniadze. Moge sprzatac. Z wyksztalcenia jestem technikiem sztuk plastycznych i przyjechalam do Danii jako au pair zaaklimatyzowac sie troche, po czym podjac prace i isc na studia.Planowalam byc au pair przez rok, ale widze, ze chyba bede musiala zrezygnowac wczesniej. Jesli ktos mialby jakies rady dotyczace uwolnienia sie od tej rodzinki i szybkiego podjecia pracy, bardzo prosze o podzielenie sie nimi. Nie mam pojrcia od czego zaczac.
Meg
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: au pairka chce sie uwolnic

02 lis 2013 13:17

Nie masz zadnych kontraktowych zoobowiazan wobec pracodawcy? W razie czego tutaj pare linkow.
W okresie julefrokost jest duze zapotrzebowanie na personel do knajp, mozesz sie gdzies zaczepisz, musisz jednak chodzic i pytac(pamietaj wizytowka).
restore
Posty:84
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Pomocy!!!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości