Pytanie

Pytanie

25 mar 2015 15:29

Hej mam pytanie odnośnie odszkodowania oraz jakie przysługuja mi prawa(zapomogi/pomoce/refundacje) a więc w 2013 miałem wypadek w pracy strzełio coś w kolnie po wizycie u lekarza skierowano mnie na rezonans z niego wynikłoże mam zerwane/pęknięte wiazadło krzyżowe od tego czasu przeszedłem 3 operacje na to kolano (rekonstrukcja wiązadła krzyżowego przedniego oraz łękotka poboczna x2) ciągle czekam na odpowiedz z Arbejdsskadestyrelsen . Teraz moje pytanie jak dlugo moge czekać na odp o przyznaniu/odmowy odszkodowania jakie moge otrzymać zapomogi w związku z tym . Dodam ze kolano dalej boli i strzela w nim coś dlatego( obecnie jestem na kontanthjelp) dalej nie moge podjać pracy oraz lekarz powiedział że nie będe mógl wrócić do dawnej pracy gdyż za bardzo obciąża to moją noge i ograniczenie w sporcie (piłka , narty , łyżwy oraz bieganie odpadają)a teraz do tego podejrzewają u mnie przepukline na kregosłupie .Sam nie wiem co robić gdzie się udać o jaką kolwiek pomoc może ktos coś wiem i może mi pomóc z góry dziekuje .
pawel83b
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pytanie

06 kwie 2015 20:07

Hej, mógłbym zerknąć na twój problem, nie jestem profesjonalnym radca z prawa bezpieczeństwa w miejscu pracy i roszczeń wobec pracodawcy ewentualnie decyzji o przyznaniu częściowej renty itd.,
Twoja sprawa może mieć wiele wątków , z tego co widzę chciałbys wiedzieć na czym stoisz , bo to ze noga nie jest ok już wiesz.
Tak jak mówiłem na wstępie mogę pogrzebać trochę w prawie i może coś się wyjaśni, potrzebowałbym jednak przede wszystkim: umowę o prace, informacje dot.szkody tzn . Jakiś protokół z miejsca pracy i dokumentacje medyczna.
Generalnie na początek proponuje zadzwonić do mnie i porozmawiamy a potem jak byś chciał to spróbuje ci pomoc .
Mobil. 22970378

Pozdrawiam Tomasz

p.s. Czasami nie mogę odebrać tel. W związku z praca , wówczas napisz SMS , oddzwonię jak będę wolny.
tommy2511
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Pomocy!!!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 344 gości