Pomóżcie zdesperowanej Polce :(

Pomóżcie zdesperowanej Polce :(

29 lis 2015 23:58

Witam ;) Zarejestrowałam się na waszym forum bo pilnie potrzebuję pomocnej ręki. Z góry podkreślam że nie mieszkam w Danii, ale potrzebuję pomocy od życzliwego rodaka zamieszkującego właśnie tam :roll:
Otóż sprawa jest taka...
Mój chłopak zobaczył kiedyś u pewnego Pana w internecie bardzo fajną koszulkę i potocznie mówiąc "zachorował" na nią :D Poszukiwaliśmy jej w wielu sklepach i tych tradycyjnych i tych internetowych, jednak bez skutku. Próbowałam znaleźć ją sama by sprawić mu niespodziankę. Próbowałam na urodziny rok temu i te w tym roku, na walentynki, święta i nic :( nigdzie nie można było jej znaleźć. Dzisiaj usiadłam do komputera z mocnym postanowieniem że tym razem mój Przemek na święta dostanie wymarzoną koszulkę. No i ZNALAZŁAM!!!! Tyle że na stronie duńskiego outletu... Niestety nie praktykują wysyłek do Polski więc tu pojawia się moja prośba ;)
Czy znalazłby się jakiś pomocny Polak który zakupiłby dla mnie tą koszulkę i wysłał ją do Polski?? :roll:
Oczywiście pokryję wszystkie koszty nawet z procentem :D Bardzo mi na tym zależy i mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto ma chwilę czasu i mógłby mi pomóc. W końcu jeśli mężczyzna tak bardzo marzy o konkretnym ciuchu to coś musi w nim być :D
Tutaj podaję link do strony: https://www.trendyshop.dk/shop/diesel-t ... 8079p.html
Mam nadzieję że ktoś mi pomoże :cry: serdecznie pozdrawiam. Malwina ;)
tylko_gosc
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Pomóżcie zdesperowanej Polce :(

13 gru 2015 17:27

Jest wyprzedana.Ciuchy sprzed 2 lat raczej niemozliwe kupic. Sadze, ze nie bedziesz miala trudnosci ze znalezieniem rownie okropnej :) Probuj rowniez ebay.de
restore
Posty:84
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Pomocy!!!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości