Poszukuje polskiego elektryka z papierami

Poszukuje polskiego elektryka z papierami

22 sie 2017 18:16

Witam! Zakupilem ostatnio mieszkanie i zdecydowalem sie zrobienia remontu na wlasna reke.. niestety dowiedzialem sie zbyt pozno o dunskich strandardach zwiazanych z instalacja elektryczna.. oczywiscie dunski elektryk nie pomogl mi za bardzo tylko dal mi do zrozumienia ze jest zle i trzeba najlepiej zamowic ekipe i zaplacic horendalne pieniadze..dlatego tez poszukuje elektryka polskiego pracujacego w dunskiej firmie na dunskich uprawienia abym mogl sie z nim skonsultowac wszystko wytlumaczyc i ostatecznie otrzymac jakis dokument potwierdzajcy ze wszystko jest ok.. bo w sumie jest jednakze trzeba szanowac dunskie normy i nie mam wyjscia - zreszta slyszalem ze bez dokumentacji podczas wypadku itd. Ubezpieczenie nie dziala oraz ze sprzedaza moge miec problemy.. prosze o pomoc pozdrawiam
Audiolotion
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Poszukuje polskiego elektryka z papierami

28 sie 2017 22:39

Hej, na F. jest gość, który zajmuje się w Danii budowlanką, może on ci jakoś pomoże/doradzi. Jego profil nazywa się Tomasz Bygg.
Tłum. przysięgły j. duńskiego
www.dwulat.com
Andyandy
Posty:115
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Pomocy!!!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości