pisno z komuny, kto pomoze?

Pomoc w prostych tłumaczeniach zwrotów i słówek.
pisno z komuny, kto pomoze?

21 lip 2010 12:15

Witam,

otrzymałam odpowiedz z komuny w sprawie dotacji mieszkaniowej tylko z google mi wychodzi ze to zaliczka a odpowiedzieć o dotacje pod koniec sierpnia, czy ktoś może przeczytać i mnie oświecić, z góry serdecznie dziekuje :)


"acontoudbetaling af boligsikring til lejebolig

din boligsikring er blevet ændret til boligen ....,

udfra oplysninger om din husstand bolig og husstandens samlede indkomst har vi lavet en foreløbig beregning af din boligsikring

på baggrund af denne beregning er der foretaget en acontoudbetaling på .., kr.. Beløbet indsættes på Nemkonto til disposition 30.07.2010. Beløbet kan blive reguleret i forbindelse med næste måneds udbetaling.

du vil sidst i august 2010 modtage en boligstøttemeddelelse, hvoraf beregningsgrundlaget vil fremgå.

boligsikring for juni, juli og august måned 2010

såfremt du har nogen spørgsmål er du velkommen til at kontakte os."
karla
Posty:27
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: pisno z komuny, kto pomoze?

21 lip 2010 12:44

„Zaliczka dopłaty do mieszkania
dopłata mieszkaniowa została zmieniona dla mieszkania...,
W oparciu o informację twoim mieszkaniu i dochodach całego domostwa, obliczyliśmy szacunkowo twoja dopłatę mieszkaniową.
Na podstawie tego obliczenia została wypłacona zaliczka w wysokości ... DDK. Kwota zostanie wpłacona na Nemkonto (twoje konto w banku) 30 lipca br. Całość zostanie wyregulowana przy dotacji w następnym miesiącu.
Pod koniec sierpnia 2010 dostaniesz informację o twojej dopłacie mieszkaniowej, z której będzie wynikała podstawa naszych obliczeń.
Dopłata mieszkaniowa za czerwiec, lipiec i sierpień 2010.
Jeżeli masz jakieś pytania, to prosimy o kontakt z nami.
Admin
admin
Administrator
Posty:31
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: pisno z komuny, kto pomoze?

21 lip 2010 14:41

dziękuje pięknie ;)
karla
Posty:27
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Tłumaczenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości