nauka - korepetycje -kurs dunskiego

Pomoc w prostych tłumaczeniach zwrotów i słówek.
nauka - korepetycje -kurs dunskiego

17 sie 2010 19:39

Witam
poszukuje nauczycielki dunskiego, ktora zna biegle wymowe jezyka. Mam problem z rozumieniem i wymowa. Interesuja mnie prywatne lekcje-indywidualny kurs, ewentualnie w grupie. Moze to byc zarowno Polka, jak Dunka.
Oczywiscie ceny przystepne- raczej nie dunskie...
Pozdrawiam i prosze o kontakt na mail: emiemi1@o2.pl
Emilia47
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: nauka - korepetycje -kurs dunskiego

18 sie 2010 18:46

Emilio, Polka Cie nigdy nie nauczy dobrze wymowy.
Jezeli chodzisz do szkoly jezykowej, zorientuj sie, czy maja specjalna klase wymowy; moja szkola takie miala.
Socjopatia - zaburzenie osobowości podobne do psychopatii, przejawiające się nierespektowaniem podstawowych norm moralnych oraz wzorców zachowań w społeczeństwie, uwidaczniające się w wyraźnym braku przystosowania do życia w społeczeństwie.
socjopata
Posty:161
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:stolyca

Re: nauka - korepetycje -kurs dunskiego

22 sie 2010 16:06

Dziekuje Ci za odpowiedz, do jakiej szkoly chodzilas? Ja jestem w Greve (dla Polakow) niestety, bardzo niski poziom.
Emilia47
Posty:3
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: nauka - korepetycje -kurs dunskiego

22 sie 2010 16:48

Zgadzam sie w zupelnosci z socjopata.

A jesli ceny maja byc przystepne i nie dunskie to jakiej jakosci sie spodziewasz ??
niamniam
Posty:286
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: nauka - korepetycje -kurs dunskiego

24 sie 2010 18:22

Aha, no to jesli to jest "dunski przez polski", to nie dziwie sie, ze nie widzisz efektow. Polecic z wlasnego doswiadczenia moge dwie kopenhaskie szkoly.
Studieskolen (przyjmuja tam ludzi z co najmniej 12-letnim wyksztalceniem i z dobra znajomoscia angielskiego), miesci sie niedaleko Kongens Nytorv:
http://www.studieskolen.dk/?sc_lang=en

oraz IA. Ja znam tylko IA Intensiv, ale ponoc i idace zwyklym trybem jest ok. Szkola miesci sie na Nørrebro:
http://www.sprogcenter-ia.dk/engelsk/index.htm

Powodzenia :)
Socjopatia - zaburzenie osobowości podobne do psychopatii, przejawiające się nierespektowaniem podstawowych norm moralnych oraz wzorców zachowań w społeczeństwie, uwidaczniające się w wyraźnym braku przystosowania do życia w społeczeństwie.
socjopata
Posty:161
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:stolyca

Wróć do „Tłumaczenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości