z kabu mieszkania najszybciej

Dyskusje na tematy mieszkaniowe w DK, BEZ OGŁOSZEŃ!!!
z kabu mieszkania najszybciej

15 cze 2009 22:38

sluchajcie nie wiem co wy myslicie o KAB ALE MYSMY CZEKALI NA MIESZKANIE 1 TYDZIEN-TAK TO PRAWDA
poszlismy do kabu-w kopenhadze-powiedzielismy ze szukamy mieszkanie do wynajecia-okreslilismy w jakich dzielnicach chcemy mieszkanie,wypelnilismy wniosek, zaplacilismy 360 dkk-po trzech dniach znajomi w szkole powiedzieli nam ze obok nich jest wolne mieszkanie i zebysmy poszli i dowiedzieli sie w kabie o to mieszkanie-poszlismy podalismy adres-pani w kabie udzielila nam informacji o tym mieszkaniu -potem stwierdzila ze dla naszej rodziny jest ono za male i zaproponowala nam inne niedaleko tego ktore wskazalismy -potem obejzelismy to mieszkanie-pozniej z dokumentami z kabu pojechalismy do komuny tam tez zlozylismy wniosek-po 2 dniach dostalismy pozytywna odpowiedz -dzisiaj mieszkamy i jestesmy szczesliwi- mamy swoj dach nad glowa,potrzebujecie do komuny trzy ostatnie lony z zarobkami- uwiezcie wszystko w kabie wam wytlumacza -ale musicie albo mowic po angielsku lub po dunsku-lub miec osobe ktora mowi po ang.
bardzo duzo znajomych mi osob mieszka w mieszkaniach z kabu - a to nic innego tylko mieszkania z komuny-i pytajcie znajomych czy nie wiedza gdzie jest wolne mieszkanie-pamietajcie - przygotujcie sie na kaucje ktora musicie wplacic w kabie+ czynsz-mozecie wziazc mieszkanie od 15 danego miesiaca i wtedy placicie kaucje +polowa czynszu- zycze powodzenia-nam pomogli znajomi i wytlumaczyli krok po kroku - wiec ja przekazuje swoja wiedze- pozdrawiam wszystkich :)
naomi1901
Posty:23
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: z kabu mieszkania najszybciej

26 cze 2009 17:28

Miałaś dużo szczęścia i to wszystko. Weź pod uwagę, że ludzie czekają na mieszkania ze spółdzielni po kilka miesięcy a nawet lat... Cieszę się Twoim szczęściem, ale nie myśl że jest tak łatwo. Mam własne mieszkanko, więc nie mam czego zazdrościć. Tak czy owak, pozdrowienia dla wszystkich oczekujących ;)
Ktosiek
Posty:34
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:København

Re: z kabu mieszkania najszybciej

26 cze 2009 19:56

Owszem szybko to oferuja mieszkania 3,4 pokojowe. Na 2 pokojowe czekałam ładnych kilka miesiecy i jak wysyłali to tylko w mało ciekawe(delikatnie mowiac) osiedla...Kiedy zdecydujesz sie na wieksze masz propozycje od reki, ja w ciagu 3 dni dostałam od nich 11 propozycji w tym jedynie 4 do Farum Midtpunkt, reszta na zwykłych osiedlach. Jest jednak tego minus- wysokie czynsze i ogrooomne depozyty, nawet ponad 30tys depozytu plus czynsz miesieczny= ponad 50 tys dkk na wejscie :o ....Sadze ze niewielu z nas dysponuje taka kasa ot tak. KAB jak wszystko inne ma dwie strony medalu. W kazdym badz razie powodzenia dla wszystkich oczekujacych :mrgreen:
marcellina26102
Posty:18
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: z kabu mieszkania najszybciej

27 cze 2009 14:51

w kab płaci się rocznie 150 dkk na chwile obecna http://www.kab-bolig.dk/Default.aspx?ID=54&shopping
skat
Posty:90
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Mieszkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości