Dofinansowanie do czynszu

Dyskusje na tematy mieszkaniowe w DK, BEZ OGŁOSZEŃ!!!
Re: doinansowanie

20 sty 2009 08:42

ogolnie liczy sie ile osob mieszka w danym mieszkaniu/domu... nie wiem czy interesuje to komune czy jestescie razem (rodzina) czy tez nie... we wniosku wpisujecie ilość osób zamieszkałych w domu i wielkość ich zarobków... pieniądze przychodzą na nemkonto wnioskodawcy (wypełnia się na 1. stronie wniosku)
bez podpisu...
Awatar użytkownika
misio_99
Posty:501
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

dofinansowanie

23 lut 2009 14:41

Witam mam pytanie czy ktoś sie orientuje w dofinansowaniu do mieszkania ,a dokładnie chodzi mi o mieszkanie które oferuje mi spółdzielnia ,jest troszke drogie i chciałam sie dowiedziec czy moge załatwić dofinansowanie już z wejściem na to mieszkanie :?: żeby nie czekać na odpowiedz :?: z góry dziekuje :P
sylwa
Posty:38
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Dofinansowanie do czynszu

23 lut 2009 19:46

Witam,
z wielkim żalem muszę stwierdzić,że nie jest wcale tak łatwo otrzymać pomoc-pożyczkę na dofinansowanie z Komunne na depozyt...Poszłam tam jakiś miesiąc temu,ponieważ otrzymałam upragnione mieszkanie,ale niestety depozyt jak na nasze możliwości był zbyt duży-38 tys.!
Pan który mnie przyjął, nawet nie chciał ze mną dyskutować o żadnej pomocy,kiedy zobaczył ostatnie bilingi o wysokości zarobków-ja 10 tys.netto i mąż także tyle samo-mamy 2 dzieci). Nie interesowało go nawet to,że poprzednie miesiące jeśli chodzi o wypłatę,to wcale nie wyglądały tak wspaniale. Nie interesowało go też, ile mamy miesięcznie wydatków. Po prostu na podstawie ostatniej wypłaty stwierdził,że absolutnie nie przyjmie naszego wniosku o pomoc. Byłam strasznie zszokowana,poryczałam się wychodząc z tamtąd i tyle tego było.Ach...brak mi słow.
Życzę powodzenia,Ania
IWONA666
Posty:8
Rejestracja:01 sty 1970 02:33

Re: Dofinansowanie do czynszu

02 mar 2009 16:28

Jakby ludzie czytali dokładnie wszystkie posty, to nie zadawaliby tych samych pytań :) przecież misio napisał: "składajcie wnioski to nic nie kosztuje".Dofinansowanie na mieszkanie jest rozpatrywane dla każdego indywidualnie (zależy od zarobków,ilości osób mieszkających, wysokości czynszu).pozdrawiam
skat
Posty:90
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Dofinansowanie do czynszu

22 mar 2009 18:22

Witam
Ja mieszkam na 130 m i mam dwóch synów i niepracującą zone i otrzymałem dofinansowanie bez problemów 3 tyg czekałem po złozeniu wniosku,jezeli zona znajdzie prace to muszę zgłosic i powiedzieli ze tylko obniza lub oczywiscie zniosa do tego czasu mam i nie ma problemu(wynajmuję od prywatnej osoby)
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
pajdus
Posty:6
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Dofinansowanie do czynszu

03 kwie 2009 21:46

A czy morzna prosic w komunie o dodatek na rachunki? I jakie papiery do tego sa poczebne? Bo ja nie wyrabiam. Mieszkamy w piatke w mieszkaniu dwa pokoje, czy wtedy tez sie nalerzy zasilek? I czy komuna zalatwia tlumacza do papierow czy sa druki po Polsku? dziekuje za informacje
mariolka
Posty:14
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Dofinansowanie do czynszu

03 kwie 2009 23:07

bez podpisu...
Awatar użytkownika
misio_99
Posty:501
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

Dofinansowanie do czynszu za dom?

04 kwie 2009 13:48

Witam wszystkich!
Mamy okazję wynająć dom za ok 7.700 koron (razem ze wszystkimi opłatami) od prywatnej osoby (w poniedziałek możemy już podpisać umowę). W domu będziemy mieszkać z kolegą, który pracuje w polskiej firmie świadczącej usługi budowlane na terenie Danii. My, tzn ja - pracuję w duńskiej firmie, moja żona (nie pracuje) i trójka naszych dzieci. Kaucji musimy wpłacić 16.000 koron. Może ktoś z Was był w podobnej sytuacji i wie czy mamy szanse na dopłatę do domu? I jak długo się czeka od złożenia dokumentów do otrzymania pieniędzy? Pozdrawiam.
belkot
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Awatar użytkownika
edidk
Posty:166
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
belkot
Posty:2
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Mieszkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 328 gości