problem z telewizja

Dyskusje na tematy mieszkaniowe w DK, BEZ OGŁOSZEŃ!!!
Re: problem z telewizja

07 lip 2010 22:51

Odyn
Posty:155
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: problem z telewizja

16 lip 2010 14:28

Oczywiście :D
Tvn też nadaje... ale dla Polaków w Polsce :)
milky
Posty:91
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: problem z telewizja

17 sie 2010 13:55

ktoś na początku wątku wkleił tą stronkę http://www.lovepol.com/index.php . Spróbowałem działała bez zarzutu -oglądałem przez kilka miesięcy do wakacji (nieraz były problemy typu brak łączności ,ale od razu mówię ,że bardzo rzadko) .Po wakacjach jeszcze nie wykupowałem pakietu (15euro/m-c) , ale ostatnio zauważyłem ,że dodali pakiet Polsatu (dotychczas TVP ,Canal+ i TVN) więc chyba znowu zacznę mimo ,że coraz częściej oglądam duńską tv . Różnica między Mellepakke a grundpakke w YouSee to ponad 100koron miesięcznie , a dostęp do kanałów przez lovepol (15euro) nieporównywalny za ta cenę- dla przykładu YouSee woła za zwykły Polsat i Polonie grubo ponad 100kr/m-c. Warunek jest jeden -trzeba mieć w miarę szybkie łącze (ale to w Danii raczej nie stwarza problemu). Jeszcze jedno - dodatkowy plus to możliwość oglądania programów do tygodnia wstecz no i to ,że zanim zapłacisz możesz przez trzy dni testować za darmo.
dorotasz
Posty:18
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Mieszkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 415 gości