Polonia.dk, Mieszkanie: Jaki czynsz?

Dyskusje na tematy mieszkaniowe w DK, BEZ OGŁOSZEŃ!!!
Re: Polonia.dk, Mieszkanie: Jaki czynsz?

20 cze 2010 13:50

Forumowicz:) hehe dobra dajmy spokój chłopakowi:) możliwe że miał/ma dobre intencje
Dariusch
Posty:50
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Polonia.dk, Mieszkanie: Jaki czynsz?

20 cze 2010 16:25

Skad wiesz, ze to chlopak?

A moze babka grubo po 50-tce?

;-)
niamniam
Posty:286
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Polonia.dk, Mieszkanie: Jaki czynsz?

21 cze 2010 11:35

masz coś do grubych babek po 50-tce :PP żart :P
buli
Posty:73
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Polonia.dk, Mieszkanie: Jaki czynsz?

21 cze 2010 18:57

Polonia.dk, Mieszkanie: niamniam nie dość, że jesteś chyba z natury złośliwy to jeszcze czepiasz się kobiet po 50-tce, chyba wiele frustracji w Tobie, czyżby nie rozladowane napięcie seksualne:-D już sam mój login powinien powiedzieć Ci chociaż to, że jestem z płci brzydkiej. Wracajac jednak do mieszkań w Danii, to zwyczajnie chcę pomóc wszystkim tym którzy szukają różnych informacji w siecie, nawet nie logując się.. kto pyta nie błądzi.
uriel
Posty:68
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Polonia.dk, Mieszkanie: Jaki czynsz?

21 cze 2010 22:02

Wszyscy ci, którzy czegos szukaja sami moga zadac pytanie, czy moze sie myle?

Nikogo sie nie czepiam. Zadaje pytanie. I nawet nie tobie a Dariush`owi.

Znam pewnego pana, który uzywa niku Kwiateczek :-) Wszystko jest mozliwe.

A ze poddaje w watpliwosc twoje intencje...Wolno mi.
niamniam
Posty:286
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Polonia.dk, Mieszkanie: Jaki czynsz?

22 cze 2010 16:46

Polonia.dk, Mieszkanie: Pewnie niamniam, że Ci wolno, za jakiś czas Twoje wypowiedzi zwyczajnie będzie trzeba ignorować bo nić nie wnosisz, jedynie negujesz - dziwny człowiek z Ciebie ale cóż...tak jak napisałeś "wolno Ci", tylko nie myśl, że wiesz wszystko bo to się nie opłaca, zwyczajnie się nie opłaca... co do forum i zadawanych pytań, to ludzie szukają różnych spraw i odpowiedzi, często nie zadając pytań lecz szukając już zadanych, wtedy nie muszą się logować ani czekać na odpowiedź, z resztą rozmawiać zawsze warto i dziękuje wszystkim którzy starali się pomóc.
uriel
Posty:68
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Polonia.dk, Mieszkanie: Jaki czynsz?

23 cze 2010 00:09

Uriel:
...często nie zadając pytań lecz szukając już zadanych, wtedy nie muszą się logować ani czekać na odpowiedź...

I tu sie z toba nie zgadzam. Takie fora jak polonia.dk egzystuja tylko na zasadzie wzajemnego zaufania. Pytajacy zadaje autentyczne pytanie i wierzy, i ma nadzieje, ze gdzies jest ktos kto zna odpowiedz lub ja znajdzie.
Odpowiadajacy zas wierzy, ze pytajacy rzeczywiscie potrzebuje pomocy, ze nie jest w stanie poradzic sobie sam.

Jezeli pytania beda zadawane tylko dlatego, ze komus taka akurat przyszla ochota albo z nudów, niewielu bedzie odpowiadajacych ...
Bo po co? Przeciez za pytaniem nie ma nikogo kto potrzebowalby pomocy a po prostu ktos ciekawski/znudzony itd itp.

W ten sposób forum stanie sie "sztuczne" To tak jakby stworzyc forum dla mlodych mam gdzie pytajaca ( i majaca mnóstwo pytan) bylby bezdzietny pan w wieku "zaawansowanym". Mlode mamy w koncu znajda sobie nowe, autentyczne forum.
niamniam
Posty:286
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Polonia.dk, Mieszkanie: Jaki czynsz?

23 cze 2010 20:06

Polonia.dk, Mieszkanie: Jak widać, nie orientujesz sie jak działa forum itd, ale ok szkoda jednak, że jeśli ktoś poszukujący trafi tu w poszukiwaniu a odnajdzie Twoje moralizatorstwo.
uriel
Posty:68
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Polonia.dk, Mieszkanie: Jaki czynsz?

24 cze 2010 09:44

Albo twoje bezsensowne pytania...
niamniam
Posty:286
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: Jaki czynsz?

26 cze 2010 11:53

Polonia.dk, Mieszkanie: Czy biorąc pod uwagę zarobki w Dani, ceny czynszy i mieszkań uważacie za większę niż np. w Polsce?
uriel
Posty:68
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Mieszkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 408 gości