mieszkanie z gminy

Dyskusje na tematy mieszkaniowe w DK, BEZ OGŁOSZEŃ!!!
mieszkanie z gminy

07 sty 2012 23:30

Kolega z pracy sie rozwodzi i musi sie wyprowadzic ze wspolnego mieszkania. Slyszalem kiedys, ze ponoc kazda gmina ma pewna pule mieszkan, ktorymi moze "poratowac" w szczegolnych zyciowych sytuacjach, jak ta wlasnie. Czy ktos moze mi to potwierdzic lub wykluczyc? I ewentualnie napisac, gdzie moge kolege pokierowac? Ja jestem zupelnie zielony w te klocki ;) Gmina kolegi to Kopenhaga.
Socjopatia - zaburzenie osobowości podobne do psychopatii, przejawiające się nierespektowaniem podstawowych norm moralnych oraz wzorców zachowań w społeczeństwie, uwidaczniające się w wyraźnym braku przystosowania do życia w społeczeństwie.
socjopata
Posty:161
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:stolyca

Re: mieszkanie z gminy

08 sty 2012 10:43

Owszem komuna ma takie mozliwosci ale twój kolega raczej do grupy "potrzebujacych " nie bedzie zaliczony.
Gdyby byl samotnym ojcem z 5 dzieci, ciezko fizycznie lub psychicznie chory ( ciezko - mam na mysli nie: psoriasis czy lagodna forme depresji).
Ale jesli jest samotny i w miare zdrowy musi sam szukac mieszkania.
niamniam
Posty:286
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: mieszkanie z gminy

09 sty 2012 22:30

Dzieki, przekazalem :)
Socjopatia - zaburzenie osobowości podobne do psychopatii, przejawiające się nierespektowaniem podstawowych norm moralnych oraz wzorców zachowań w społeczeństwie, uwidaczniające się w wyraźnym braku przystosowania do życia w społeczeństwie.
socjopata
Posty:161
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Lokalizacja:stolyca

Re: mieszkanie z gminy

03 mar 2015 06:21

Dzien dobry! Jesli panstwo znaja strony internetowe mieszkan na sprzedaz to prosze podac. Bardzo dziekuje ze pomoc. Pozdrawiam
FSL:
Marko Marko
Posty:1
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Mieszkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości