mieszkanie

Dyskusje na tematy mieszkaniowe w DK, BEZ OGŁOSZEŃ!!!
mieszkanie

11 sie 2008 20:22

witam mam pytanie chcialam dzisiaj sie zapisac z mezem do komuny na mieszkanie ,no i okazalo sie ze nie mozemy sie zapisac na mieszkanie ,chyba ze bylibysmy bezdomni .gdzie mozemy sie udac w sprawie mieszkania
:?: z tego co sie orientuje to mozna sie zapisac na mieszkanie zwlaszcza kiedy jest pelna rodzina .A my jestesmy pelna rodzina ,prosze o pomoc w tej sprawie
sylwa
Posty:38
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: mieszkanie

11 sie 2008 22:09

Zapiszcie sie do spoldzielni KAB,jezeli macie prace i pozwolenie na pobyt to tam napewno dostaniecie mieszkanie.
siwa1976
Posty:8
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: mieszkanie

11 sie 2008 23:14

bez podpisu...
Awatar użytkownika
misio_99
Posty:501
Rejestracja:01 sty 1970 02:00
Kontaktowanie:

Re: mieszkanie

12 sie 2008 10:13

moj maz jest tu juz dwa lata ma legalna prace ,ja z dziecimi dojechalam 14 lipca i jeszcze nie mam pracy ,ale posiadamy cpr i zolte karty ,czy to wystarczy ?
sylwa
Posty:38
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: mieszkanie

12 sie 2008 15:45

prosze mi napiasc gdzie miesci sie ta spoldzielnia :?: i jakie sa warunki i ile sie czeka :?: jestesmy 4 osobowa rodzina :)
sylwa
Posty:38
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: mieszkanie

15 sie 2008 18:55

Poproście w komunie o kartę na przydział mieszkania karta nazywa się; ansogning om bolig.
Ja coś takiego dostałem mam tylko nadzieję że to jest karta na przydział mieszkania bo o taką prosiłem, jak coś nie tak z tą kartą proszę o poprawienie mnie.
Pozdrawiam.
gzregorz_3322
Posty:31
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: mieszkanie

03 wrz 2008 13:24

Witam ,mam pytanie 2 tygodnie temu zapisalismy sie z mezem do komuny na mieszkanie .Ztego co sie orietujemy to na odpowiedz czeka sie do tygodnia ,czy mosimy pojechac osobiscie i sie zapytac jak zostalo rozpatrzone ?czy moze to dobry znak ,ze tak dlogo czekamy ?prosze o pomoc co mosimy zrobic.pozdrawiam :)
sylwa
Posty:38
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: mieszkanie

03 wrz 2008 15:39

Do komuny to najlepiej chodzić i pytać tak często jak to możliwe, wtedy są jakieś skutki. W przeciwnym razie oni sami nic nie zrobią.. Także najlepiej jeśli pójdziecie i zapytacie. A tak apropo tego mieszkania to czy powiedzieli Wam jak dlugo się czeka na takie mieszkanie? I czy mieliście jakiś wybór, np że chcecie 2 lub 3 pokojowe itp? Jestem ciekawa bo też chcemy zmienić mieszkanie, bo się nam rodzina powiększy, tylko zastanawiam się czy lepeij poczekać na mieszkanie z komuny czy lepiej wynająć?
Milka
Posty:14
Rejestracja:01 sty 1970 02:33

Re: mieszkanie

03 wrz 2008 16:33

Jak maz sam mieszkal i jeszcze bylismy osobno ,to jak sie zapisal to mu odrazu odpisali ze nie ma szans ,poniewaz czeka 600 osob .W komunie nie podawalismy ile chcemy pokoi ,ale z tego co wiem to jezeli spodziewasz sie dzieciatka to automatycznie nalezy ci sie o pokuj wiecej .A oczekiwanie z komuny na mieszkanie to do 2-3 lata i to jeszcze w jakim rejonie sie zapiszecie .My jeszcze opucz komuny zapisalsmy sie do spoldzielni mieszkaniowej na dworcu i tam podawalismy jakie duze i do jakiej kwoty nas interesuje i juz na miejscu mielismy oferte mieszkaniowa ,ale za bardzo duza odleglosc do pracy meza i dzieci do szkloly .pozdrawiam
sylwa
Posty:38
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: mieszkanie

03 wrz 2008 17:42

Dzięki za informacje.. Wiesz, z tego co piszesz to pewnie mieszkasz gdzieś koło Kopenhagi, więc pewnie tam jest inaczej, bo co komuna to inne zasady. Mąż wrócił z pracy i pytałam go, bo kiedyś tam się dowiadywał o mieszkanie w komunie i tu u nas (na Jutlandii) się czeka od 3 - 6 miesięcy.. Ale jak jest w rzeczywistości to nie wiem.. Na dodatek mieszkamy w malutkim miasteczku, gdzie ilość bloków z mieszkaniami można policzyć na palcach dwóch rąk, więc często się mieszkania nie trafiają..Na szczęście możemy liczyć na pomoc szefa mojego męża, tak jak i przy tym mieszkaniu, więc mam nadzieję że w najbliższym czasie się coś znajdzie..
Milka
Posty:14
Rejestracja:01 sty 1970 02:33

Wróć do „Mieszkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 398 gości