OBCIETE godz Pracy=dofinansowanie do czynszu????

Dyskusje na tematy mieszkaniowe w DK, BEZ OGŁOSZEŃ!!!
OBCIETE godz Pracy=dofinansowanie do czynszu????

06 mar 2009 09:48

Wynajęłem mieszkanie za 6800 kr miesiecznie,mam ja i mój synek tu maldunek (od marca).Dwa dni po podpisaniu kontraktu o wynajem mieszkania,firma w której pracuje obcieła mi godziny pracy no i z 5h w kontrakcie mam teraz tylko 3h dziennie!!!Musiałem podpisać nowy kontrakt (w pracy mam teraz kontrakt 3h dziennie-wiec*5 dni w tygodniu-wychodzi ze moje zarobki starczą tylko na zapłacenie czynszu!!!SLYSZALEM ze moge zgłosic sie do komuny i po okazaniu tych 2 kontraktow- skrocone h pracy i kontrakt o wynajecie mieszkania-moga DOPŁACIĆ DO MIESZKANIA RÓZNICE-te godz ktore straciłem w pracy-CZY KTOS COS TAKIEGO SŁYSZAŁ? bo czytając forum,piszecie,ze nie ma zadnej pomocy jak wynajmuje mieszkanie od osoby prywatnej!BO na mieszkanie ze spóldzielni czekam rok i nic!PROSZE o pomoc!
nina79
Posty:9
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: OBCIETE godz Pracy=dofinansowanie do czynszu????

06 mar 2009 15:03

viewtopic.php?f=38&t=1582 poczytaj tylko dobrze i będziesz wiedzieć co robić,na pewno różnice nie dostaniesz, ale pomoc otrzymać możesz,3 god. dziennie nawet po 100dkk na czysto, to jak ty żyjesz?pozdrawiam
skat
Posty:90
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Re: OBCIETE godz Pracy=dofinansowanie do czynszu????

06 mar 2009 17:32

Z tegop co napisałes wynika ze jestes rodzicem samotnie wychowujacym dziecko w takim razie pomijajac dofinansowanie do mieszkania powinienies sie postarac o pomoc własnie z tego tytułu.
marcellina26102
Posty:18
Rejestracja:01 sty 1970 02:00

Wróć do „Mieszkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 326 gości